Prawie niemożliwe wydaje sie uchwycenia chwili tak, aby patrząc na zdjęcie czuć całą gamę emocji łącząca dwoje ludzi. A Dominika jak mało kto posiada ten talent. Dar uchwycenia chwili, dyskretnego spojrzenia czy uśmiechu! A przy tym jest osobą pełną profesjonalizmu. Dzięki niej wiedzieliśmy, że zdjęcia które za każdym razem wykona będą przepiękne!

Magdalena i Bartosz

Stojąc przed koniecznością wyboru fotografa ślubnego bez wahania wybralibyśmy po raz kolejny Dominikę. Dzięki jej otwartości, opanowaniu oraz indywidualnemu podejściu bez najmniejszego problemu zapomnieliśmy o tym, że jesteśmy pod ciągłym okiem obiektywu, a mimo to zdjęcia wyszły wspaniałe. Współpraca z nią to sama przyjemność a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Do tej pory mamy problem z wybraniem kilku najfajniejszych zdjęć, gdyż jest ich zbyt wiele. Dominika jest otwarta na sugestie, ma wiele własnych, kreatywnych pomysłów a do tego bez problemu jest w stanie uchwycić na zdjęciu odpowiednią chwilę. Bez wahania wybralibyśmy ją po raz kolejny. Gorąco polecamy wszystkim! 

IWONA I MACIEJ

Cudowne zdjęcia, idealne uchwycenie emocji (mimo ciężkiego modela), wspaniałe wyczucie czasu. Zdjęcia z wesela i sesji dumnie wiszą na głównej scianie. Niezapomniana pamiątka, a w dodatku wyjątkowo piękna! To wszystko dzięki utalentowanej Dominice!

 KLAUDIA I PIOTREK 

Pomimo, że fotografa na ślub mieliśmy wybranego już dawno, to gdy zobaczyłam zdjęcia Dominiki wiedziałam, że musi robić je też na naszym weselu! Udało się! do tej pory nie wiem jak udało się jej być w każdym miejscu kompletnie nie zauważoną przez nas i gości. Dzięki temu zdjęcia są naturalne  Wiem, że to nie ostatnia nasza współpraca i niedługo będę miała kolejne piękne zdjęcia!

MARTYNA I ŁUKASZ